Agenda
Contactclown opleiding

© vzw L.A.C.H.
Trudie Appermans en Gerard Aerts nemen jullie mee op een leerrijke en plezierige training in een natuurrijke omgeving. Je leert anders gebruik maken van je verbeelding, je empathie, je waarneming en verwondering. Meer zorgplezier door speels en waarderend in verbinding te zijn.
De vijf sleutels die we gebruiken zijn:
oerkracht-hartkracht-creatiekracht-zijnskracht en lachkracht. Deze twee dagen zijn de eerste 2 in een reeks van 5 trainingsdagen. Er wordt, in samenspraak met de groep, verder afgestemd over de data van het vervolgtraject. Dit traject zal bestaan uit 2 keer een tweedaagse training en 1 dagtraining in 2025/2026 Naast verdiepende sessies zal er dan ook een stagemoment zijn in een WZC in Houthalen–Helchteren. Als basishouding gebruiken we de HOPLA methode en de PING PONG techniek.
Wil jij deze vaardigheden leren inzetten om de kwaliteit van leven te verbeteren voor mensen met dementie? Wees welkom. We werken in een groep van maximum 8 deelnemers.
Prijs: € 300 (voor deel 1) te voldoen bij inschrijving op rekeningnummer
vzw L.A.C.H. BE65 7350 0309 5496 voor 1 november 2025
Kostprijs voor de volledige training: € 650
Aanvang dag 1: 10u-20u
Aanvang dag 2: 10u-17u
Begeleiding : Gerard Aerts en Trudie Appermans, na 5 dagen training is er mogelijkheid tot opvolging in eigen werkomgeving, en/of terugkomdag.
Voor mensen met een beperkt budget voorziet de VZW mogelijks compensatie. Graag een seintje indien gewenst.
Locatie: De goei wei, Weidestraat 9, 3530 Houthalen
Je zorgt voor eigen lunch.
Gemakkelijke kleding geschikt voor binnen en buiten
0476 21 71 46 zininlieverleven@gmail.com
Praktische info
- Waar
De goei wei
Weidestraat 9, 3530 Houthalen (Houthalen-Helchteren)
- Wanneer
- Prijs
- Organisatie
vzw L.A.C.H.
- Inschrijven
E-mail: appermans.trudie@gmail.com
Tel.: 0476217146
terug