SCHOOLVOORSTELLING TeaTime Company | De Wijers - Land van 1001 vijvers

Agenda

SCHOOLVOORSTELLING TeaTime Company

© https://www.tessenderlo-ham.be

BASISSCHOOL | TWEEDE GRAAD | Drie performers dagen de natuurwetten uit in een spannend spel met zwaartekracht, tijd en het onmogelijke. Ze experimenteren op verrassende manieren met een simpele handeling: een bal gooien en vangen.

In A Matter of Time draait alles om samenwerking, beweging en balans. Circus en dans, jongleren en fysiek spel worden gecombineerd tot een visueel boeiende voorstelling. De artiesten zoeken de grens op tussen wat kan en wat niet, en testen hoe ver ze die grens kunnen verleggen.

 

Concept en regie: Piet Van Dycke | spel: Bavo De Smedt, Mitzi Ceusters en Raff Pringuet | fysieke onderzoek: Hannah Rogerson, Pieter Visser en Bavo De Smedt | productie: TeaTime Company | coproductie: National Circus Festival of Ireland, Festival Circolo en PLAN Brabant

Duur: 50 min. | Max. aantal: 175 | € 3,50 per leerling | teatime-company.com | © Astrid en Roel | Trailer

Inschrijven? Mail naar admincultuurhuis@tessenderlo-ham.be

Praktische info

  • Waar
    het LOO Tessenderlo-Ham
    Vismarkt 32, 3980 Tessenderlo-Ham
  • Wanneer
    10/02/2026 van 13u30 tot 13u30
  • Prijs
    Basistarief: € 0
  • Organisatie
    Cultuur & bib Tessenderlo-Ham
terug